De 7 Speeltuinen

Hier vind je allerlei informatie over de 7 speeltuinen die bij SIJS zijn aangesloten:

Naam Speeltuin: Ijsselmonde
Adres:  Hendrik van Winkelhofstraat 10, 3078 GL Rotterdam
Telefoon: 010 – 482 2277
Email: IJsselmonde@speeltuin.info

leuke en gezellige speeltuin.
Doelgebied:  Oud-IJsselmonde / Tuinenhoven
Link van speeltuin: Speeltuin Ijsselmonde

Naam Speeltuin:  Kreekhuizen
Adres:  Grenskreek 11, 3079 SL Rotterdam
Telefoon: 010 – 482 8073
Email: Kreekhuizen@speeltuin.info
FOTO is niet via maps te krijgen
leuke en gezellige speeltuin.
Doelgebied: Kreekhuizen
Link van speeltuin: Speeltuin Kreekhuizen

Naam Speeltuin: Bouwtuin Maeterlinck
Adres:  Maeterlinckweg 61, 3076 GA Rotterdam
Telefoon:  010 – 432 1226
Email: Maeterlinck@speeltuin.info

leuke en gezellige (Bouw)speeltuin.
Doelgebied:  Regio Rotterdam-Zuid
Link van speeltuin: Bouwtuin Maeterlinck

Naam Speeltuin: Speeltuin Pascal 
Adres: Pascalweg 12, 3076 JP Rotterdam
Telefoon: 010 – 432 7973
Email: Pascal@speeltuin.info

leuke en gezellige speeltuin.
Doelgebied:  Lombardijen
Link van speeltuin: Speeltuin Pascal

Naam Speeltuin: Rijeroord
Adres:  Herenoord 14, 3079 JJ Rotterdam
Telefoon:  010 – 482 9887
Email: Reijeroord@speeltuin.info
FOTO is niet via maps te krijgen
leuke en gezellige speeltuin.
Doelgebied: Groot-IJsselmonde
Link van speeltuin: Speeltuin Reijeroord

Naam Speeltuin: Smeetsland
Adres: Dirk Smeetslaan 62, 3076 PG Rotterdam
Telefoon: 010 – 419 3993
Email: Smeetsland@speeltuin.info

leuke en gezellige speeltuin.
Doelgebied: Smeetsland
Link van speeltuin: Smeetsland

Naam Speeltuin: Varkenoord
Adres: Van Lieshoutstraat 20, 3078 WP Rotterdam
Telefoon: 010 – 419 4216
Email: Varkenoord@speeltuin.info

leuke en gezellige speeltuin.
Doelgebied: Sportdorp / Zomerland
Link van speeltuin: Speeltuin Varkenoord